arttalentfest@gmail.com +38 (067) 549-89- 80
arttalentfest@gmail.com +38 (067) 549-89- 80

Положення

Отримати детальну інформацію про фестиваль. Організаційні вимоги. Фінансові умови. Вікові категорії та інше.

Завантажити положення

Танцювальнe мистецтво

заявка

Для участі в ТАНЦЮВАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються хореографічні колективи державних  загальноосвітніх  установ, установ додаткової  освіти, муніципальних установ та  інші  творчі  колективи  всіх  напрямків  танцювального  мистецтва.

Завантажити заявку

Конкурс театрів мод та оригінальний жанр

заявка

До участі в конкурсі ТЕАТРІВ МОД запрошуються театри мод, школи і студії моди, студії  костюма, модельні та дизайнерські агентства, інші об’єднання моделювання та конструювання  одягу.

Завантажити заявку

Театральне мистецтво

заявка

Для участі в ТЕАТРАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються дитячі, юнацькі, молодіжні, студентські театри, театри-студії, творчі об’єднання, театральні колективи будь-яких жанрів і напрямів  незалежно  від  відомчої  належності, а  також  солісти  і  окремі  виконавці.

Завантажити заявку
Організатор фестивалю:

ГОТК «Модус-Ніка»

Дорогі друзі, шановні колеги!

2-3 листопада 2019 року

ХVІІ Міжнародний різножанровий фестиваль мистецтва «ArtTalentFest-2019» запрошує Вас взяти участь у фестивальній програмі, яка пройде в Київському національному університеті будівництва і архітектури (м.Київ, проспект Повітрофлотський, 31)

Головна мета фестивалю — об’єднання та підтримка творчо обдарованих виконавців та творчих колективів усіх вікових категорій, шляхом розвитку мистецтва сприяти розвитку культури країни, естетичному вихованню молоді, підтримці здоров’я нації та розвитку національної самосвідомості.

Трансляція виступів:

ПІКУ ТВ

Он-лайн трансляція

На Першому Інтернет Каналі України (ПІКУТВ) буде вестись пряма трансляція виступів учасників ХVІІ Міжнародного різножанрового фестивалю мистецтва «ArtTalentFest-2019», а також он-лайн голосування на «Приз глядацьких симпатій».

Подивитись трансляцію та проголосувати можливо на будь якому пристрої у вільному доступі для всіх користувачів інтернету.

Ольга Семешкина

  • Известный украинский хореограф;
  • Драматическая актриса;
  • Главный балетмейстер Национального театра им. Ивана Франко;
  • Главный хореограф проекта «Танцую для тебя» телеканала «1+1».

Алла Рубина

  • Заслуженная артистка Украины;
  • Главный балетмейстер Национального русского драматического театра им. Леси Украинки;
  • Доцент кафедры хореографии Киевского Национального Театрального университета;
  • Доцент кафедры хореографии Академии управления руководящих кадров культуры и искусств;
  • Лауреат международного конкурса им. Сержа Лифаря;
  • Обладатель почетного приза «Звезда Голливуда»(Лос-Анжелес);

Владислав Салун

  • Основатель  и  руководитель  международного  чемпионата  по  брейк-дансу  «BURN  BATTLE SCHOOL»
  • Организатор  международных  спортивно-музыкальных  фестивалей.

Артем Гожий

  • Танцор и хореограф, на протяжении 5 лет работавший в Южной Корее, Великобритании, США;
  • Педагог Myway Dance Academy (работает в направлениях: jazz, contemporary, tap, stretching);
  • Танцовщик шоу-балета X-Factor (СТБ);
  • Участник телешоу на канале СТБ: «Танцуют Все-3», «Х фактор» 5 сезон, «Україна має талант».

Вадим Сабодаш

  • Преподаватель высшей категории Киевской муниципальной украинской академии танца имени Сержа Лифаря;
  • Заведующий кафедры народной хореогорафии «Европейского университета» в г. Киеве;
  • Призер международных конкурсов.

Партнери фестивалю:

Інформаційні партнери: